Affiliate Software

Náš affiliate software je navržen tak, aby byl naprosto intutivní a práce s ním Vás bavilo. Co přesně to znamená? Provizní systém v rámci partnerského programu je maximálně přehledný. Členové programu v závislosti na kategorii členství dostávají do své administrace v reálném čase informace o realizovaných prodejích, výši provizí, aktuálních bonusech a další. Množství dostupných informací je přímo úměrné zvolené kategorii členství.

Výhody partnerského programu:

  • Prodávající platí provizi až za realizovaný prodej zpětně. Například u klasické reklamy je nutná platba předem, což se mnohým obchodníkům nevyplatí.
  • Informace o propagovaných produktech a službách se dostane díky síti zprostředkovatelů i k těm zákazníkům, kteří by jejich existenci jinak nezaznamenali.
  • Nespornou výhodou je to, že zprostředkovatelé doporučují produkty a služby, které dobře znají a mají proto vyšší šanci na úspěšný prodej.
  • Zprostředkovatelé získávají provize nejen z realizovaných prodejů, ale také za získání nových členů klubu NEOMEZENE.CZ, čímž mají velkou šanci vybudovat si zdroj trvalého pasivního příjmu.

 

Chcete se do affilprogramu zapojit? Registrujte se a zúčastněte se jako člen odborného semináře, kde získáte všechny důležité informace včetně cenných rad a tipů.

Další informace: